Batron ESS Konteyner Bataryası


Akıllı enerji depolama hizmetlerine odaklanan BATRON, yerel ve küresel kullanıcılar için güvenilir Konteyner Enerji Depolama Sistemi (Batron ESS) geliştirdi. 20 Yıllık tecrübe ile uluslararası enerji depolama standartlarına uyumlu ve tamamen yerli tasarım olarak üretilen Batron ESS'nin, batarya yönetim telnolojisi de, yine yerli olarak Batron Mühendisleri tarafından geliştirilmiştir.

 

 


Ürün Bilgisi Teklif Al

Batron ESS modüler bir yapı üzerine inşa edilmiştir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre, kapasite ve güç gereksinimleri istenilen şekilde özelleştirilebilir. KW/KWh'dan (tek konteyner) MW/MWh'a (birden fazla konteynerin birleştirilmesi) kadar, deniz taşımacılığında standart olarak kullanılan 10ft - 20ft -40ft ölçüsümdeki konteynerlar içerisine kurulum yapmaktayız. Konteynerli enerji depolama sistemi, hızlı kurulum ve güvenli çalışma imkanı sağlar, aynı zamanda çevresel koşullar tarafından da kontrol edilir.

Batron ESS-Konteyner Enerji Depolama Sistemleri, kamu binaları, mahalleler, orta ve büyük ölçekli işletmeler, kamu hizmeti ölçekli depolama sistemleri, şebekeden bağımsız sistemler, elektrikli mobilite ve yedekleme sistemleri için üretilmiştir. Batron ESS rüzgar türbinleri, fotovoltaik paneller veya termal enerji üreteçleri aracılığıyla üretilen enerjiyi depolamanıza olanak tanır. Kesintisiz ve temiz enerji kullanımı ile karbon ayak izinin azaltılmasına yardımcı olur.