Tüm enerji ihtiyaçlarınız için en güvenilir ve ekonomik çözümleri tasarlıyoruz.

HAKKIMIZDA

Mobil enerjinin en tecrübeli, yerli ve özel kuruluşuyuz. Gelecekçi düşünerek taşınabilir enerjinin istikbalini şekillendiriyoruz. Ve bu yüzden işimizi severek yapıyoruz.

Bataryayı biz icat etmedik ancak, geliştirdik, geliştiriyoruz...

Batarya tasarım ve üretim hizmetleri sunan BATRON ENERJİ A.Ş. 2017 yılında, Tübitak 1512 Teknogirişim sermayesi desteği programı ile kurulmuş ve batarya endüstrisi alanında müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız batarya mekaniği ve elektroniği, gömülü sistem tasarımı, test mühendisliği ve proje yönetimi konusunda on yılı aşan deneyime sahip mühendisler tarafından kurulmuştur.

Uluslararası standartların gereksinimlerini karşılayacak ve maliyet olarak rekabetçi seviyelerde olacak batarya tasarımları, öncelikli olarak müşteri değerlendirmesine sunulmaktadır. Ülkemizde standart ve müşteriye özel batarya tasarımı konusunda tedarik kaynaklarının kısıtlı olması cihaz tasarımcılarını güvenilir olmayan uzak doğu ürünlerine yöneltmektedir. Bu hususta güvenilir yerli ürün tedarikçisi olmak BATRON ENERJİ‘nin en önemli hedeflerinden birisidir. Cihaz tasarımcıları ile aynı proje ekibinin üyesi gibi çalışarak, tasarım değişikliklerine hızlı ve etkin reaksiyonlar vererek, tasarımcı ve kullanıcıya güvenilir ürünler sunarak firmamızı dünya markası yapma ve bu sektörde ülkemizi temsil etme hedefinde çalışmalarımız her geçen gün artan şevk ile devam etmektedir.

BATRON ENERJİ A.Ş.

Batron Ar-Ge
Batron Pil Üretimi
Batarya Test Ünitesi

VİZYONUMUZ

Yenilikçi, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla, müşterilerimizin tüm enerji gereksinimleri için en hızlı inovatif çözümleri sunarak dünyada lider olan, batarya ve enerji depolama sistemleri tasarım ve üreticisi olmak.

MİSYONUMUZ

Mobil enerji ve batarya sistemleri için, profesyonel çözümler sunmak.