BEMS AGV Robotik


Robotik, günlük hayatımızda her geçen gün daha da yaygın hale geliyor. Robotlar ve AGV'ler (Otomatik Yönlendirmeli Araçlar) bize her geçen gün daha fazla hizmet veriyor ve görevlerini yerine getirmek için otonom olmaları gerekiyor.

Otonom yönlendirmeli araçlar (AGV'ler) ve diğer malzeme taşıma ekipmanları için tasarlanan farklı gerilim ve kapasitedeki Li-Ion ve LiFEPO4 içerikli BEMS AGV Robotik bataryaları, geleneksel kurşun asit akülere göre birçok maliyet, performans ve çevresel iyileştirme sunar.

BATRON®, AGV Araçlara yönelik güç teknolojisini Ar-Ge çalışmaları ile sürekli olarak geliştirmektedir. Tasarım, üretim süreci, yüksek güvenlik, hafiflik, uzun ömür, çevresel uygulanabilirlik, hızlı şarj vb. tüm parametreler BEMS AGV Robotik bataryalarında en son teknoloji ve analizlerle oluşturulmuştur.  AGV araçlarınızdan en iyi performansı almak için size özel çözümlerimizden istediğinizi tercih edebilirisiniz.


Ürün Bilgisi Teklif Al

BATRON® Ürün yelpazesi, robot veya AGV tasarlayan müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

BATRON®  iç mekan malzeme taşıma ekipmanı pazarı için güç, enerji, kalite ve güvenlik gereksinimlerini karşılamak üzere optimize edilmiş gelişmiş Lityum iyon şarj edilebilir batarya çözümleri geliştirmiştir. Bu bataryalar, şu anda çoğu malzeme taşıma ekipmanı tedarikçisi tarafından kullanılan mevcut kurşun asit akülerin yerine kolayca kullanılabilir. Ayrıca, standart ürünlerimiz haricinde size özel çözümler oluşturmak için tasarım desteği de sağlayabiliriz.

 

Öncü bir üretici olarak BATRON, geleneksel Kurşun-Asit teknolojisinden daha gelişmiş, oldukça verimli ve daha uzun yaşam döngülerine sahip Lityum-Demir Fosfat (LiFePO4) teknolojisini kullanarak diğer satıcıları geride bırakmıştır.

Kapasite derecesi: Piller müşteri ihtiyacına göre 12V, 24V, 36V, 48V, 72V ve 80V olarak tasarlanabilir.

Esnek bağlantı: İstenilen paket voltajına (48V, 72V ve 80V) ve kapasiteye ulaşmak için seri ve paralel olarak yerleştirilebilir; Forkliftler ve AGV'ler için mükemmel şekilde uygundur.

Gelişmiş BMS (Akü Yönetim Sistemi): Gelişmiş Akü Yönetim Sistemi (BMS) forklift akü yönetimi aracılığıyla izlenen veri ve kontrolün iletişimi.

Bakım gerektirmez: BATRON Lityum aküler tamamen bakım gerektirmez.

Esnek Pil ağırlığı: BATRON Lityum pil yapısı, kullanıcının karşı ağırlık dengesini sağlamasına yardımcı olacak şekilde kullanıcı gereksinimlerine göre tasarlanabilir.

Esnek Akü kutusu boyutu: BATRON Lityum akü kutusu, kullanıcının forklift Akü Bölmesine uyacak şekilde kullanıcı ihtiyacına göre tasarlanabilir.

Esnek akü konektörü ve fişi, tipi ve konumu: Kullanıcı ihtiyacına göre kablo uzunluğu ve konumu ile birlikte farklı fiş ve konektör tipleri ile tasarlanabilir.

Hızlı Şarj: Üstün hızlı şarj özelliği, Standart Şarj Süresi <5 saat, 1 saatte %90'a şarj sağlanabilir.

Uzun garanti: 2 yıl garanti, 5+ yıl isteğe bağlı, çok daha fazla ömür beklentisi.

 

 

 

● Aşırı şarj ve aşırı deşarj koruması;

● SOC

● Pasif dengeleme sistemi

● Profesyonel endüstriyel tasarım ve malzeme

● Geniş çalışma sıcaklığı

● EMC koruma tasarımı

● Yüksek kaliteli piller, malzeme özellikleri ve modeller

● Akıllı koruma kartı, iletişim protokolü ve arayüz özelleştirilebilir

● Bağlantı güvenilirliğini sağlamak ve yüksek akım şarj ve deşarjını karşılamak için otomatik punta kaynak işlemi

● Sıfır bakım

● Kolay kurulum

● Çevre dostu

● Kalite garantisi

● Türkiye'de tasarlanmış ve monte edilmiştir

● 2 Yıl Garanti