Vizyonumuz

Sıfır karbon salınımlı, yönetilebilir, yapay zekalı enerji depolama sistemlerimiz ile elektrifikasyonda dünya markası olmak.

        Misyonumuz

Her türlü enerji kaynağı, depolama ve yönetim sistemini, yeni nesil batarya yönetim teknolojiniz (BATRON BMS) ile AKILLANDIRIYOR; hem mevcut, hem de gelecekteki enerji problemlerine ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ.

Biz Kimiz

Batarya tasarım ve üretim hizmetleri sunan BATRON ENERJİ, Tübitak 1512 Teknogirişim sermayesi desteği programı ile kurulmuş olup batarya endüstrisi alanında müşterilerine hizmet vermektedir. Batarya mekaniği ve elektroniği, gömülü sistem tasarımı, test mühendisliği ve proje yönetimi konusunda 15 yılın üzerinde tecrübeye sahip, uzmanlaşmış mühendis kadrosuna sahiptir.

Farklı sektörlerdeki onlarca ünlü markanın ürünlerinde kullanılan yüksek teknoloji Li-Ion batarya sistemlerini geliştirmekte ve üretmektedir.

Batron Enerji, Elektrikli arabalar, bisikletler, insansız araçlar, askeri cihazlar, depolama sistemleri, robotik sistemler, dronlar, tıbbi cihazlar ve benzeri onlarca farklı uygulama için yılda yaklaşık 50 ye yakın batarya sistemi geliştiriyor.

Tasarım, donanım ve yazılım geliştirme, test ve prototip mühendisliği, termal yönetim, şarj teknolojisi, mekanik tasarım ve daha birçok yenilikçi konu alanında uzman Ar-Ge mühendisleri ile gerçekleştiriliyor.

Batron Enerji, prototip sürecinden başlayarak ürünlerin son kullanıcıya ulaşana kadar ki, değer zincirinin tüm bileşenlerini kapsayan, benzersiz bir hizmet sunmaktadır. Bu hizmet anlayışı ile müşterilerimizle aynı ekibin üyeleri gibi çalışıyor, tasarım değişikliklerine hızlı ve etkin reaksiyonlar veriyor ve en güvenilir batarya ürünlerini sunuyoruz.