BEMS SOHOME


BEMS SOHOME Ev, Ofis, Tekne, Karavan vb. farklı alanlarda kullanılan akıllı yenilenebilir enerji depolama sistemidir. Üç Zamanlı Enerji Tarifesi’ nin kullanıldığı mekanlarda SOHOME, şebekeden gelen enerjiyi uygun saatlerde depolar. Gün içerisinde enerji tarifesi yüksek saatlerde deposundaki enerjiyi kullanır.

Solar Panelden veya Rüzgâr Gülünden üretilen enerjiyi, dönüştürücü modülü sayesinde doğrudan kurulum yapıldığı alana verebilir. Üretim fazlasını depolar, Solar kapasitesine göre elektrik faturalarınızda %90’a yakın tasarruf imkânı sunar.


Ürün Bilgisi Teklif Al

 

Güvenlik
Yedek Koruma
SOHOME enerji depolayan, kesintileri tespit eden ve şebeke kesildiğinde otomatik olarak evinizin enerji kaynağı haline gelen bir pildir. Benzinli jeneratörlerin aksine SOHOME, bakım, yakıt veya gürültü olmadan ışıklarınızı açık tutar ve telefonları şarj eder. Aletlerinizi günlerce çalışır durumda tutmak için güneş panellerini kullanabilir ve şebeke enerjisine ihtiyaç duymadan elektrik sağlayabilirsiniz.

Bağımsızlık
Güç Herşeydir
SOHOME, güneş enerjinizi güneş olmadığında kullanmak üzere depolayarak şebekeye olan bağımlılığınızı azaltır. Paradan tasarruf etmek, karbon ayak izinizi azaltmak ve evinizi elektrik kesintilerine hazırlamak için SOHOME'u tek başına kullanın veya diğer BATRON ürünleriyle birleştirin.

Kontrol
İzleyin ve Optimize Edin
BATRON uygulaması ile evinizin enerji üretimini ve tüketimini gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz. Enerji bağımsızlığı, kesinti koruması veya tasarrufu optimize etmek için tercihlerinizi ayarlayın. Anlık uyarılar ve uzaktan erişim ile sisteminizi her yerden kontrol edebilirsiniz.

 

 

SOHOME

  • BEMS SOHOME Ev, Ofis, Tekne, Karavan, … gibi farklı alanlarda kullanılan akıllı enerji depolama sistemidir. Üç Zamanlı Enerji Tarifesi’ nin kullanıldığı mekanlarda SOHOME, şebekeden gelen enerjiyi uygun saatlerde depolar. Gün içerisinde enerji tarifesi yüksek saatlerde deposundaki enerjiyi kullanır.
  • Solar Panelden veya Rüzgâr Gülünden üretilen enerjiyi, dönüştürücü modülü sayesinde doğrudan kurulum yapıldığı alana verebilir. Üretim fazlasını depolar, Solar kapasitesine göre elektrik faturalarınızda %90’a yakın tasarruf imkânı sunar.
  • Dahili Lityum İon batarya paketi, depoladığı enerji sayesinde kesinti sırasında anlık devreye girer ve kesintiyi hissettirmez. Kesinti sonrası oluşan voltaj dalgalanmalarından cihazlarınızı korur ve zarar görmesini engeller.
  • Mobil uygulama ve WEB Panel üzerinden cihazınızın Solar Panelden enerji üretim ve tüketim değerlerini günlük, haftalık ve aylık olarak görüntüleyebilirsiniz. Cihazın çalışma durumu, sıcaklığı, WİFİ bağlantısı gibi değerleri de görüntüleme imkânı sunar.
  • Uzaktan bağlantı kartı ve Mobil kanallardan ulaşım sayesinde SOHOME’ un kurulduğu alanda akıllı enerji yönetimine sahip olacaksınız.

 

GENEL ÖZELLİKLERİ

Pil Tipi: Lityum Ion
Enerji Kapasitesi: 2-3-5 kWh Opsiyonel Seçenekler
Güç Çıkışları: 220V AC
Şarj Girişi: 220V AC Şebeke Gerilimi / Yenilenebilir Enerji Kaynakları
Çalışma Sıcaklığı: -20°C ~ +60°C
Koruma: OCP / OVP / UVP / OTP
Bakım: Bakım Gerektirmez
Garanti Süresi: 5 Yıl (10 Yıl Kullanım Ömrü)
Kullanım Ömrü: LiFEPO4 -6000 Çevrim (şarj-deşarj)
Kullanım Alanları: Ev, Ofis, Tekne, Karavan, Villa, Tiny House, …

Kurulum: Tüm Türkiye’de yetkili servis ve yaygın kurulum ağı