BEMS ESS Konteyner Bataryası


Akıllı enerji depolama hizmetlerine odaklanan BATRON, yerel ve küresel kullanıcılar için güvenilir Konteyner Enerji Depolama Sistemi (BEMS ESS) geliştirdi. 20 Yıllık tecrübe ile uluslararası enerji depolama standartlarına uyumlu ve tamamen yerli tasarım olarak üretilen BEMS ESS'nin, batarya yönetim teknolojisi de, yine yerli olarak Batron Mühendisleri tarafından geliştirilmiştir.

 

 


Ürün Bilgisi Teklif Al

BEMS ESS modüler bir yapı üzerine inşa edilmiştir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre, kapasite ve güç gereksinimleri istenilen şekilde özelleştirilebilir. KW/KWh'dan (tek konteyner) MW/MWh'a (birden fazla konteynerin birleştirilmesi) kadar, deniz taşımacılığında standart olarak kullanılan 10ft - 20ft -40ft ölçüsümdeki konteynerlar içerisine kurulum yapmaktayız. Konteynerli enerji depolama sistemi, hızlı kurulum ve güvenli çalışma imkanı sağlar, aynı zamanda çevresel koşullar tarafından da kontrol edilir.

BEMS ESS-Konteyner Enerji Depolama Sistemleri, kamu binaları, mahalleler, orta ve büyük ölçekli işletmeler, kamu hizmeti ölçekli depolama sistemleri, şebekeden bağımsız sistemler, elektrikli mobilite ve yedekleme sistemleri için üretilmiştir. Batron ESS rüzgar türbinleri, fotovoltaik paneller veya termal enerji üreteçleri aracılığıyla üretilen enerjiyi depolamanıza olanak tanır. Kesintisiz ve temiz enerji kullanımı ile karbon ayak izinin azaltılmasına yardımcı olur.

Müşterilerimize eşsiz avantajlar sunuyoruz

En yüksek enerji yoğunluğu
Yüksek enerji yoğunluklu lityum pilleri, güç dönüştürücüleri ve kontrol sistemlerini, özelleştirilmiş bir konteyner paketinde birleştiriyoruz. 

Zorlu çevre koşullarında güvenilirlik
Tasarımımız, zorlu ortamlara ve zorlu dağıtımlara dayanmak için güvenlik koruma mekanizmaları içerir. Sistemimiz Güneydoğu Anadolu'nun en soğuk şartlarından,  Akdeniz bölgesinin en sıcak şartlarına kadar farklı iklim kuşaklarında, güvenli bir şekilde çalışacak sistemler ile donatılmıştır.

Yatırım getirisini optimize etmek için özelleştirilebilir formatlar
Referans tasarımımızı, müşterilerimizin özel enerji depolama/güç gereksinimlerine ve çevre koşullarına uyacak şekilde uyarlıyoruz. Her müşteri kullanım durumu için en iyi fiyat performansını sunmak üzere, sistem tasarımını optimize etmek için modelleme simülasyonu kullanıyoruz.