BEMS Taşınabilir


  • Taşınabilir BEMS  kamp, karavan, arazi çalışmaları, arama kurtarma, … gibi alanlarda kullanılan enerji depolama sistemidir. Bireysel kullanıcının günlük enerji ihtiyacını tek başına karşılayabilecek depolama kapasitesine sahiptir.
  • Solar Panelden veya Rüzgâr Gülünden üretilen enerjiyi Tam Sinüs İnverteri sayesinde doğrudan kullanıma verebilir. Cihazlarınızı voltaj dalgalanması gibi durumlara karşı korur.
  • LiFePO4 Batarya paketi kullanılan ürünümüzde 300Wh depolama kapasitesi bulunuyor. LiFePO4 Batarya paketi sayesinde düşük ve yüksek sıcaklıklarda, 3000 Çevrim ömrü(Şarj-Deşarj) sunabiliyoruz.
  • Solar Panelden, Araç Çakmak girişinden ve 220V prizden şarj edilebilir.
  • 220V Prizden 5 saatte, Solar Panel ve Araç Çakmak girişinden yaklaşık 10-15 saat arasında tam kapasite şarj edilebilir.
  • Ürünümüzde 300W çıkış gücü bulunur. Bu sayede Laptop (3-5defa), Telefon (10-15 defa), Tablet (5-8 defa), Kamera (10-15 defa), … gibi ürünlerinizi kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Mini Buzdolabı (3-5 saat), Aydınlatma (50W Led 6 saat), Mini Isıtıcı (100W’lık 3 saat), … ürünlerinizi de çalıştırabilirsiniz.


Ürün Bilgisi Teklif Al

Şarj etmek ve keşfetmek için Taşınabilir Güç Kaynağı!

Özgürlük Herşeydir

Taşınabilir güç kaynağı, şarj edilebilir Lityum pille çalışan, taşınabilen bir elektrik kaynağıdır. Adından da anlaşılacağı gibi taşınabilir, istediğiniz zaman her yere götürebilirsiniz. AC prizi ve USB şarj bağlantı noktaları ile donatılmış olan bu cihaz, akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar, mini soğutucular, fanlar, elektrikli battaniyeler gibi birçok farklı cihazı uzun süre çalıştırabilir.

Kolay Şarj

Taşınabilir güç kaynağı evinizdeki duvar prizine takmanız yeterlidir, çok hızlı şarj olur. Aynı zamanda, aracınızdaki 12V çakmaklık girişine veya bir güneş paneline bağlayarak da şarj edilme seçeneğine  sahip olabilirsiniz. Bu sayede elektriğin olmadığı kamp, dağcılık vb. outdoor etkinliklerinde kolayca güneşten veya aracınızdan şarj ederek eğlencenize kesintisiz devam edebilirsiniz.

Temiz Enerji

Gazla çalışan bir jeneratörle karşılaştırıldığında, gürültüsüz, dumansız ve kirlilik oluşturmadan çalışır. Bakım gerektirmez. Uyumlu bir güneş paneli ile takım kurabilir, enerjiyi güneşten alabilirsiniz, yenilenebilir ve uzun vadede ekonomiktir. 

GENEL ÖZELLİKLERİ

Pil Tipi: LiFePO4
Enerji Kapasitesi: 300Wh/600Wh Opsiyonel
Güç Çıkışları: 220V AC
Şarj Girişi: 220V AC Şebeke Gerilimi / Yenilenebilir Enerji Kaynakları / Araç Çakmak Girişi
Çalışma Sıcaklığı: -10°C ~ +50°C
Koruma: OCP / OVP / UVP / OTP
Bakım: Bakım Gerektirmez
Garanti Süresi: 2 Yıl
Kullanım Ömrü: LiFePO4 3000 Çevrim (şarj-deşarj)
Kullanım Alanları: Ev, Kamp, Karavan, Arazi Çalışmaları, Arama Kurtarma

Renkler: Askeri Kamuflaj ve Çöl Kamuflaj

Teslimat: Yurtiçi Kargo ile Tüm Türkiye’ye ücretsiz gönderim!