BEMS Marine


BEMS Marine - güvenli, güçlü, kullanıcı dostu ve en zorlu kullanımlar için en ince ayrıntısına kadar tasarlanmış LFP Marin tipi Lityum bataryadır.
Uzun yıllar, güvenli şekilde tekne ve yatların elektrik motorları ile gerekli tüm cihazlara güç sağlamak için Batron Mühendisleri tarafından geliştirilmiş, IP67 Standartlarında performans bataryasıdır. Diğer akülerden önemli ölçüde daha fazla enerji depolar ve yüksek akım sağlar. Şarj kapasitesini en az 10 yıl boyunca kaybetmez, soğuk koşullarda bile güvenilir şekilde güç sağlar, hafıza etkisi yoktur ve klasik akülerden 5 kat daha uzun ömürlüdür. Paralel bağlanabilir yapısı ile 5KW - 1MW arasında her güç ihtiyacı için kullanılabilir.

 


Ürün Bilgisi Teklif Al

BATRON BMS

Kurşun bazlı akülerin aksine, lityum bataryalar, dengeleme ve güvenlik işlevlerini gerçekleştirmek için her zaman bir BMS'ye ihtiyaç duyar. BMS'nin elektronik bileşenleri arızalanırsa, pil için bir güvenlik sorunu haline gelebilir. Bu nedenle BATRON bataryalarında güvenlikle ilgili tüm bileşenler için donanım yedeklemesi vardır. 

 

BATRON HÜCRE

Batron,  yalnızca Japonya, Kore ve ABD'deki saygın üreticilerden sağlanan Lityum hücreleri kullanır

 

IP 67 Standart

Batron Aqua, IP67'ye göre su geçirmezdir. Batarya içerisindeki tüm donanımlar bu su geçirmezlik ile koruma altındadır.